Projektant wnętrz – to ja Iza Hordyńska

Kim jestem?

 

 

Nazywam się Iza Hordyńska. Mogę śmiało powiedzieć o sobie OPTYMISTKA 🙂 Pozytywnie nastawiona do świata, ludzi i nowych wyzwań. Odważnie wyznaczam sobie cele, planuję, a potem działam wg harmonogramów. I dzięki temu z powodzeniem i satysfakcją realizuję swoje zamierzenia.

Wiele razy słyszałam, że zainspirowałam kogoś. Nie tylko do zmiany wnętrza domu, również do zmian życiowych. To dla mnie najwspanialsze słowa uznania, dające mi ogromną motywację do dalszego działania.

Nie usłyszycie tu, że od dziecka marzyłam, żeby zostać projektantką;) Że projektowanie i aranżacja wnętrz to mój zawodowy cel życiowy. Kiedyś to ja raczej chciałam zostać detektywem 🙂 Moje życie zawodowe też nie od początku związane było z projektowaniem wnętrz, ale zawsze związane było z doradztwem i pracą z klientem.

Przyszedł taki moment, w którym postanowiłam pracować w 100 % w zgodzie ze sobą, swoimi wartościami oraz maksymalnie wykorzystać swoje umiejętności. I jak postanowiłam, tak zrobiłam 🙂

Zdobyłam odpowiednią wiedzę z dziedziny projektowania i aranżacji wnętrz. Tak! Na naukę nigdy nie jest za późno!

Wykorzystałam swoje doświadczenie zawodowe, umiejętności organizacyjne, zmysł estetyczny oraz przestrzenny, zamiłowanie do zmian i …. otworzyłam swoją firmę STUDIO DOBRY DESIGN Projektowanie Wnętrz.

Teraz robię to, w czym czuję się najlepiej: INSPIRUJĘ i POMAGAM ludziom mieszkać tak, jak sobie wymarzyli:)

Wiesz co uważam w pracy projektanta za najważniejsze?? Nie kreatywność i oryginalne pomysły powiedziałabym czasami jak ” z kosmosu”. NAJWAŻNIEJSZE jest dla mnie WYSŁUCHANIE i ZROZUMIENIE KLIENTA. Moja praca bardzo często polega na tym, że wizję, którą ma klient, ja urzeczywistniam. Przelewam na papier, wprowadzam do programu i wizualizuję to, o czym marzył. Pomagam także w realizacji projektu.

Na moim blogu znajdziesz zdjęcia z inspiracjami aranżacji wnętrz, porady oraz wskazówki techniczne, a także wpisy dotyczące planowania i organizacji.

Zapraszam również na mój fanpage

https://www.facebook.com/studiodobrydesign/

 

Top